درباره ما

دنولند ، سرزمین محصولات دوست داشتنی 🦕

دنولند رو در شبکه های اجتماعی با این متن زیاد خواهید دید. چون قراره این جا پر از محصولات دوست داشتنی باشه. این جوری وقتی وارد سایت میشید حتما یک خرید دوست داشتنی رو تجربه میکنید.

دنولند در ظاهر یک کسب و کار نوپاست اما خیلی حرفه ای. چرا؟ چون همه آزمون و خطاها در کارو رو قبلا انجام داده و میدونه قراره چیکار کنه.

ما زیر مجموعه چاپ بهاریم. چاپ بهار 5 ساله که در زمینه فروش آنلاین فعالیت داره و به محبوبیت خوبی نیز در اینستاگرام رسیده است. ایده دنولند از سال 1400 شکل گرفت و هدف این بود تا کار مشتری ها راحت تر باشه.

در سایت دنولند چاپ روی هودی˓ تیشرت و ماگ انجام می شود. اما تمرکز ما بیشتر روی تنوع محصولات آماده و طراحی شده توسط خودمان است. این طراحی شخصی ما باعث میشه شما بیشترین تنوع طرح را در این سایت مشاهده کنید. بیشترین فعالیت ما نیز روی سایت انجام میشود و شما هر روز طرح های جدیدی را روی سایت خواهید دید.علاوه براین هر طرحی هم دنبالش گشتین و پیدا نشد کافیه با ما در ارتباط باشید تا بهتون ایده های جدید و جذاب تری بدهیم.

علاوه بر سایت در اینستاگرام و تلگرام نیز فعالیت داریم و اونجا راحت تر با شما در ارتباطیم. شما هم بهتر می تونید جزییات محصولات و مراحل آماده سازی رو ببینید. در هر دو شبکه با آیدی denoland_ir  می تونید با ما همراه بشین.

ما در دسترس ترین و مناسب ترین جواب به سوالات من چی بپوشم یا برای کادو چی بخرم هستیم  و همه تلاشمون رو برای رضایت شما انجام می دهیم.